WATKEM

O firmie

Jesteśmy jednym z wiodących sprzedawców paliw płynnych i gazowych w województwie podkarpackim.
Firma istnieje na rynku od 11 grudnia 2000 roku i stanowi kontynuację działalności
przedsiębiorstwa PUH WATKEM – Wiesław Puterla.

Firma zasługuje na uwagę, ponieważ jej zespół pracowniczy słynie z umiejętności organizacyjnych, rzetelności i uczciwości wobec klientów.

Jako firma WATKEM bardzo dużą uwagę zwracamy na nasze najważniejsze aktywy-ludzi: klientów i pracowników. Staramy się by sukces naszej firmy budowany dużym zaangażowaniem i codzienną pracą zatrudnionych u nas ludzi powstawał zgodnie z etyką i dobrymi wartościami naszej firmy.

Punkty usługowe WATKEMU – serwisy samochodowe, stacje diagnostyczne, myjnie samochodowe – wyposażone są w urządzenia najnowszej generacji.

 

 

 W chwili obecnej WATKEM dysponuje  dziesięcioma stacjami paliw oferującymi pełny asortyment produktów (pięć w Rzeszowie, jedna w Rudnej Małej,  jedna w Jarosławiu,  jedna w Leżajsku, jedna w Woli Cichej oraz jedna w Ostrowie koło Przemyśla).

Firma sukcesywnie inwestuje w rozbudowę swojej bazy, poszerzając w ten sposób zasięg świadczonych usług i systematycznie tworząc nowe miejsca pracy.Biorąc pod uwagę wielkość sprzedaży, różnorodność ofert usługowych oraz stan zatrudnienia, można stwierdzić, że jesteśmy w czołówce przedsiębiorstw dynamicznie rozwijających się na Podkarpaciu. Stacje WATKEM oferują duży wybór olejów silnikowych, olejów przekładniowych, płynów hamulcowych i kosmetyków samochodowych. W ofercie naszych stacji paliw znajdziecie Państwo także gorącą kawę , hot-dogi w kilku smakach  oraz wysoki asortyment słodyczy i napojów ale przede wszystkim spotkacie się Państwo z miłą i fachową obsługą.

WATKEM znany jest w regionie z tego, iż oferuje produkty o bardzo dobrej jakości po relatywnie niskich cenach, starając się tym samym zdobyć zaufanie nowych stałych klientów. Firma aktywnie wspiera instytucje pozarządowe, ośrodki kościelne i akcje charytatywne. Bierzemy także czynny udział w rozwoju sportu na Podkarpaciu wspierając młodych i utalentowanych sportowców a także tutejsze kluby sportowe. WATKEM do tej pory osiągnął sporo znaczących sukcesów a na szczególną uwagę zasługuje dwukrotne zdobycie tytułu Przedsiębiorstwo Fair Play. Ponadto co roku organizujemy konkursy z cennymi nagrodami.

Wysoka jakość i atrakcyjne ceny są jednym z priorytetów naszej firmy. Prowadzimy hurtową sprzedaż paliw płynnych z dostawą do klienta.

 

DOŚWIADCZENIE W LICZBACH

30

lat doświadczenia

10

stacji paliw

9

stacji kontroli pojazdów

1

hotel